Niemka po 16 godzinach uwolniona z basenu

Torremendo – 66-letnia kobieta z Niemiec wpadła do wyschniętego basenu i złamała biodro. Całe zdarzenie miało miejsce 17 września w fince kobiety znajdującej się w Torremendo. Kobieta przez nieuwagę wpadła do prawie wyschniętego basenu znajdującego się na jej posesji.

Wypadek ten wydarzył się niedzielnym wieczorem około godziny 19. Kobieta całą noc spędziła w basenie i dopiero po 16 godzinach uwolniona przez strażaków. Kobieta jest wdową samotnie mieszkającą w leżącej na uboczu fince. Niestety nie miała ona przy sobie telefonu, dzięki czemu mogłaby wezwać pomoc.

Rencistka została znaleziona przez swoich sąsiadów, którzy codziennie ją odwiedzali, aby pomóc jej w karmieniu zwierząt. Gdy tylko kobieta nie otworzyła im drzwi, zaczęli jej szukać, aż w końcu znaleźli kobietę ciężko ranną leżącą w basenie.

Sąsiedzi kobiety wezwali lekarza pierwszej pomocy, który wstępnie opatrzył kobietę. Straż pożarna musiała przybyć z noszami, aby wydobyć kobietę z basenu, po czym została ona od razu przewieziona do szpitala.

Kobieta od 15 lat mieszka w Torremendo, początkowo ze swoim mężem, który zmarł 4 lata temu. Od tego czasu zamieszkiwała ich wspólną fincę samotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © Torrevieja24.pl - Miasto w Hiszpanii Torrevieja.