Parki Safari dla dużych i małych

Narodzone w lutym tygrysy Neu i Pluja to nowy magnez przyciągający zwiedzających w ogrodzie zoologicznym Terra Natura w Benidormie. To liczące ponad 1.500 zwierząt zoo jest perfekcyjnym miejscem wypadów dla rodzin z dziećmi. Prawdziwe „Safari-feeling” można też nabyć w parkach w Elche oraz Sierra Aitana.

Terra Natura Benidorm
W ogrodzie zoologicznym oraz krajobrazowym Terra Natura Benidorm żyje ponad 1.500 zwierząt dwustu różnych gatunków, 50 z nich zagrożonych jest wyginięciem. Ogród podzielony jest na kontynenty: Ameryka, Azja, Europa oraz Pangea i z pewnością nikt nie będzie się tam nudził.
Info: 966 072 770, www.benidorm.terranatura.com, info@terranatura.com

Río Safari Elche
W ogrodzie zoologicznym Río Safari Elche wśród ponad 4.500 palm żyją zwierzęta z całego świata. Zwiedzać można jaskinię z gadami, świątynię tygrysów, wyspę szympansów, afrukańską sawannę i wiele więcej. Poprzez różne ścieżki jeździ mały pociąg, a rano oraz po południu organizowane są dydaktyczne przedstawienia ze zwierzętami.
Info: 966 638 288, info@riosafari.com, www.riosafari.com

Safari Aitana
Na Safari jak w Afryce. Ten ogród zoologiczny w Sierra Aitana nieopodal Penáguila kryje na powierzchni około 1,5 milionów metrów kwadratowych na wysokości 1.000 metrów zwierzęta ze wszystkich pięciu kontynentów.
Info: 965 529 273, www.safariaitana.es

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © Torrevieja24.pl - Miasto w Hiszpanii Torrevieja.