Delfin Tower w Benidormie

Benidorm – Delfin Tower i energooszczędne luksusowe mieszkania.

W futurystycznej panoramie miasta Benidormu niedługo będzie stawiał nowe akcenty bardzo imponujący budynek. Miasto wydało właśnie pozwolenie na budowę wysokiego na 100 metrów drapacza chmur przy plaży Poniente.

Delfin tower, bo taką nazwę będzie nosił, nie pobije w prawdzie rekordu co do wysokości, ale zwraca na siebie uwagę dosyć uderzającym wyglądem w kształcie żagla – i to w tym samym miejscu, w którym niegdyś stał wybudowany w latach 60-tych Gran Hotel Delfin.

Niektórym wygląd tego budynku może wydać się znajomy. Nie bez powodu. Taki sam budynek stoi już w Dubaju. Nosi on nazwę Burdż al-Arab i jest to 7-gwiazdkowy hotel.

Zaplanowana jako wysoko energooszczędna budowla ze złotym certyfikatem LEED ma wynosić 22 pięter, na których będzie 44 luksusowych mieszkań dwu oraz czteropokojowych. Taki obiekt będzie można nabyć od 700.000 do 1,5 milionów euro, a oprócz tego trzeba jeszcze doliczyć cenę podziemnego miejsca garażowego albo schowka.

Na zewnątrz inwestycja ta będzie miała bogato ozdobione ogrody, korty tenisowe oraz palce zabaw. Wewnątrz budynku znajdą się również centrum fitness, 400- metrowy basen w formie endless-pool, jak i również sala konferencyjna. Powierzchnia ogrodu o ponad 4.000 metrów kwadratowych z pewnością doda zielonego akcentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © Torrevieja24.pl - Miasto w Hiszpanii Torrevieja.