lokal, lokale, komercyjny, komercyjne, Hiszpania, Orihuela Costa, La Zenia, boulevard, centrum handlowe

Prawdziwy hipisowski targ

Jávea – Znany w całej Hiszpanii „Hippy-market” można zwiedzić również nieopodal Torrevieji. W legendarnej ogrodowej dyskotece Hacienda przy Cabo de San Antonio na Montgó będzie otwarty co wtorku od godziny 19:00 do 24:00. 25 straganów oferuje wiele artykułów w stylu vintage, antykwariatów, rękodzieła, odzież, akcesoria a nawet płyty winylowe.

Prawdziwy hipisowski targ, Torrevieja

Obecnie poszukiwani są jeszcze chętni wystawcy, którzy będą pasować do koncepcji tematu hipisowskiego. Opłata za stoisko w tym roku nie będzie pobierana w hołdzie zmarłemu szefowi dyskoteki, Harrisowi Sportesowi. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyć będzie muzyka na żywo, zabawa dyskotekowa oraz stoiska z jedzeniem.

Jávea straciła w zeszłym roku wraz Harrisem Sportesem bardzo tradycjonalną postać: założyciel dyskoteki Hacienda w obszarze Les Planes zmarł w wieku 75 lat po długiej chorobie. Z pochodzenia Francuz, którego wszyscy zwali Aris, uchodzi za jednego z praojców hiszpańskiego ruchu hipisowskiego. W połowie lat sześćdziesiątych stworzył on swoją haniendą centrum kultowe, do którego przychodzili wszyscy jeszcze zanim mieli pojęcie o Ibizie.

Przez jego dyskotekę przewinęło się wiele znanych gwiazd, nawet sam król Felipe jeszcze za czasów gdy był księciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


espana24 alicante24 costablanca24 torrevieja24

Costa Blanca, CostaBlanca, Hiszpania, news, newsy, informacje

Copyright © Torrevieja24.pl - Miasto w Hiszpanii Torrevieja.