sklep z nasionami marihuany, konopi, thc

Od Poncjusza do Piłata

Torrevieja – To miasto, które prawie w ogóle nie ma hoteli, ale za to około 120.000 apartamentów. Wiele z nich jest nadal nielegalnie wynajmowane.

Tylko przez jeden rok liczba oficjalnych zezwoleń na wynajęcie prywatnego apartamentu wakacyjnego wzrosła aż o 70 procent i wynosi obecnie około 11.000. Jest to dosyć skromny wynik biorąc pod uwagę wzrost zaostrzonych kontroli ze strony walencjańskich władz na podstawie nowego, obowiązującego prawa Ley de Turismo.

Na samym portalu Airbnb, który jest wiodący, jeśli chodzi o platformy rynku z wynajmem, oferowanych jest w mieście i okolicy aż po Mar Menor około 36.000 obiektów, wiele z nich nielegalnie.

Szacowany miesięczny obrót w mieście Torrevieja poza sezonem letnim według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Alicante to 1,5 milionów Euro. W całym mieście znajduje się 120.000 mieszkań z 250.000 łóżkami, potencjał jest więc ogromny i nie do skontrolowania.

Podczas gdy władze państwowe grożą za nielegalny wynajem drakońskimi karami, władze miasta Torrevieja życzą sobie „kampanii uświadamiającej i w końcu jednolitej instrukcji legalizacji”. Powinno się postrzegać wynajmujących „lepiej jako partnerów niż delikwentów.”

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Od Poncjusza do Piłata”

olej cbd

nasiona konopi sklep, thc-thc


Ta witryna torrevieja24.pl wykorzystuje pliki cookies.