nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Aresztowany gwałciciel

Torrevieja – Gwardia cywilna zatrzymała 34-letniego Hiszpana, który miał zgwałcić kobietę po tym, jak dodał jej do napoju środki odurzające, czyli pospolitą pigułkę gwałtu.

Mężczyzna zapoznał kobietę przez słynną aplikację randkową Tinder. 28-letnia kobieta po kilkukrotnych spotkaniach na mieście zaprosiła mężczyznę do swojego mieszkania na kolację, gdzie nagle zrobiło jej się słabo.

Ponadto kobieta odczuwała mdłości i była zdezorientowana. Jak wykazało śledztwo, mężczyzna wyspał kobiecie do piwa amfetaminę, po czym wykorzystał jej bezbronność i ją zgwałcił. Kobieta po otrząśnięciu się natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy 112 i w szpitalu po dokładnych badaniach okazało się, że próbka jej moczu wykazała obecność amfetaminy.

Po przybyciu do domu zauważyła, że mężczyzna dokładnie umył szklanki, jednak zostawił resztę naczyń. Poszkodowana złożyła donos do gwardii cywilnej i niedługo potem mężczyzna został aresztowany w Beniajan nieopodal Murcii. Policja znalazła w jego mieszkaniu kilka opakowań Leków, które mogą mieć związek z gwałtami i nie wyklucza, że istnieje więcej ofiar, którym wyrządził krzywdę.

Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie.

nasiona marihuany, konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Aresztowany gwałciciel”

olej cbd

nasiona marihuany, nasiona konopi


Ta witryna torrevieja24.pl wykorzystuje pliki cookies.